Spring naar bijdragen

TheGreatOne

Aanbevolen berichten

4 uur geleden zei Dannyboy:

Gaaf weer een kofferveiling.. ben echt benieuwd naar de prijzen.. laatste keer was het echt bizar hoog geen lot ging weg onder de 750€.. en dan nog de veiling kosten erbij..

Ja, was een dure aangelegenheid. De prijsschattingen zoals in de catalogus vermeld, werden bij vrijwel alle veilingen dik gehaald, en lots gingen 1.5 tot 2x over de kop idd 700 euro ook een keer gehaald en dan nog 30% opgeld erbij. Opmerkelijk om te zien was dat 1 persoon op zeker 1/4 van alle kavels heeft geboden en er ook zeker 15 mee naar huis nam (zal wel https://jouwveilingen.nl/veilingen/gevonden-voorwerpen/amazon-kindle-dp75sdi-e-reader-paperwhite-2gb-wifi-154896 hiervoor zijn, dit busje stond nmlk aan de zijkant).

Zelf ook wat geboden maar helaas niks te pakken gekregen. Had achteraf nog wel wat hoger kunnen gaan, maar dan ga je toch echt naar risico gebied.

Vond de hele bedoeling wel leuk! Ik ga zeker nog een keer, alleem dan iets berer voorbereid en met een dikkere portefeuile. De veilingmeester praatte het geheel leuk aan elkaar en het publiek was vrij gevarieerd echter wel wat ouder.

Was nu 25min van te voren en kwam er pas laat achter waar de catalogus te vinden was, dus had maar een deel van de lots goed kunnen beordelen, daarnaast was het tecchnisch slecht georganiseerd waardoor er veel foto's ontbraken en het presentatie systeem na een tijd vastliep.

20180618_134634.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites

20180618_134634.thumb.jpg.7486363f00cb0218207115f1734ceec2.jpg

Hmm jammer dat de prijzen nog zo hoog liggen! En ook lastig concurreren als er al iemand tussen staat die 15 lots meeneemt! Tis wel een mooie ervaring he, ook leuk dat de veilingmeester echt nog met zon hamertje staat vond ik. Je kan trouwens de lots ook gewoon bekijken in het veilinghuis he? In de catalogus is lastig te zien waar je op bied. Het is juist zo mooi om in de lots zelf te neuzen of je al iets waardevols ziet zitten ;-)
Link naar opmerking
Deel via andere websites

Op 18-6-2018 om 22:30 zei Onetime_Girl:

Hmm jammer dat de prijzen nog zo hoog liggen! En ook lastig concurreren als er al iemand tussen staat die 15 lots meeneemt! Tis wel een mooie ervaring he, ook leuk dat de veilingmeester echt nog met zon hamertje staat vond ik. Je kan trouwens de lots ook gewoon bekijken in het veilinghuis he? In de catalogus is lastig te zien waar je op bied. Het is juist zo mooi om in de lots zelf te neuzen of je al iets waardevols ziet zitten 😉

Ja klopt, ik heb de lots ook zeker bekeken, daar had ik alleen te weinig tijd voor uitgetrokken.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2 weken later...

Zondag 8 juli (morgen) staat Onetime met de Onetime auto alle zooi en prachtige spullen van de kofferveilingen te verkopen op het Koopmansplein in Assen (centrum) met de kofferbak verkoop. De hele auto is afgeladen met vooral souvenirs, nieuwe kleding, koffers en prachtige pareltjes zoals muziekdoosjes en zonnebrillen. Alles gaat weg en vooral tegen een habbekrats.

Misschien ga ik morgen nog even live via Facebook zodat jullie mee kunnen genieten van de verkoop kwaliteiten van TGO 😉 Start 13:00 uur tot 17:00 uur.. Mocht je willen komen, dan krijg je natuurlijk een cadeautje vanuit de koffer veiling van me mee.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

30 minuten geleden zei TheGreatOne:

Verleidelijk..... verleidelijk... Waarom moet ik nou weer werken 😥

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 11 maanden later...
Tijd weer voor een koffer veiling [mention=4]TheGreatOne[/mention]

In de planning staat om een of meerdere zakjes horloges te kopen op deze veiling en deze te laten taxeren door Jasper van Amsterdam Vintage Watch. :-) [mention=1008]dagobert[/mention] kom er maar in.

De koffer veiling prijzen zijn door het dak gegaan vanwege Enzo Knol en Co die alles opkopen.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

18 uur geleden zei TheGreatOne:

In de planning staat om een of meerdere zakjes horloges te kopen op deze veiling en deze te laten taxeren door Jasper van Amsterdam Vintage Watch. 🙂 [mention=1008]dagobert[/mention] kom er maar in.

Toch is dat wel het verpesten van de markt eigenlijk, voor de gewone mens is het dus niet meer interessant om te bieden op achtergebleven spullen maak ik hier uit op. Op zoek naar die ene schat .. Dat gevoel moet toch gewoon opwindend en gaaf tegelijk zijn. Heb enorm genoten van de video's op Facebook en via Onetime. Hoop dat die mogelijkheid er ooit nog eens van komt.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2 jaren later...

Doe mee aan het gesprek

Je kunt nu posten en later registreren. Als je een account hebt, Meld je nu aan om te posten met je account.

Gast
Reageer op deze discussie...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Je link is automatisch geïntegreerd.   In plaats daarvan als link tonen

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Nieuwe aanmaken...