Spring naar bijdragen

Recommended Posts

Gaaf weer een kofferveiling.. ben echt benieuwd naar de prijzen.. laatste keer was het echt bizar hoog geen lot ging weg onder de 750€.. en dan nog de veiling kosten erbij..

Deel dit bericht

Link naar bericht
Deel via andere websites
4 uur geleden zei Dannyboy:

Ja, was een dure aangelegenheid. De prijsschattingen zoals in de catalogus vermeld, werden bij vrijwel alle veilingen dik gehaald, en lots gingen 1.5 tot 2x over de kop idd 700 euro ook een keer gehaald en dan nog 30% opgeld erbij. Opmerkelijk om te zien was dat 1 persoon op zeker 1/4 van alle kavels heeft geboden en er ook zeker 15 mee naar huis nam (zal wel https://jouwveilingen.nl/veilingen/gevonden-voorwerpen/amazon-kindle-dp75sdi-e-reader-paperwhite-2gb-wifi-154896 hiervoor zijn, dit busje stond nmlk aan de zijkant).

Zelf ook wat geboden maar helaas niks te pakken gekregen. Had achteraf nog wel wat hoger kunnen gaan, maar dan ga je toch echt naar risico gebied.

Vond de hele bedoeling wel leuk! Ik ga zeker nog een keer, alleem dan iets berer voorbereid en met een dikkere portefeuile. De veilingmeester praatte het geheel leuk aan elkaar en het publiek was vrij gevarieerd echter wel wat ouder.

Was nu 25min van te voren en kwam er pas laat achter waar de catalogus te vinden was, dus had maar een deel van de lots goed kunnen beordelen, daarnaast was het tecchnisch slecht georganiseerd waardoor er veel foto's ontbraken en het presentatie systeem na een tijd vastliep.

20180618_134634.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1

Deel dit bericht

Link naar bericht
Deel via andere websites

20180618_134634.thumb.jpg.7486363f00cb0218207115f1734ceec2.jpg

Hmm jammer dat de prijzen nog zo hoog liggen! En ook lastig concurreren als er al iemand tussen staat die 15 lots meeneemt! Tis wel een mooie ervaring he, ook leuk dat de veilingmeester echt nog met zon hamertje staat vond ik. Je kan trouwens de lots ook gewoon bekijken in het veilinghuis he? In de catalogus is lastig te zien waar je op bied. Het is juist zo mooi om in de lots zelf te neuzen of je al iets waardevols ziet zitten ;-)

Deel dit bericht

Link naar bericht
Deel via andere websites
Op 18-6-2018 om 22:30 zei Onetime_Girl:

Hmm jammer dat de prijzen nog zo hoog liggen! En ook lastig concurreren als er al iemand tussen staat die 15 lots meeneemt! Tis wel een mooie ervaring he, ook leuk dat de veilingmeester echt nog met zon hamertje staat vond ik. Je kan trouwens de lots ook gewoon bekijken in het veilinghuis he? In de catalogus is lastig te zien waar je op bied. Het is juist zo mooi om in de lots zelf te neuzen of je al iets waardevols ziet zitten 😉

Ja klopt, ik heb de lots ook zeker bekeken, daar had ik alleen te weinig tijd voor uitgetrokken.

  • Like 1

Deel dit bericht

Link naar bericht
Deel via andere websites

Zondag 8 juli (morgen) staat Onetime met de Onetime auto alle zooi en prachtige spullen van de kofferveilingen te verkopen op het Koopmansplein in Assen (centrum) met de kofferbak verkoop. De hele auto is afgeladen met vooral souvenirs, nieuwe kleding, koffers en prachtige pareltjes zoals muziekdoosjes en zonnebrillen. Alles gaat weg en vooral tegen een habbekrats.

Misschien ga ik morgen nog even live via Facebook zodat jullie mee kunnen genieten van de verkoop kwaliteiten van TGO 😉 Start 13:00 uur tot 17:00 uur.. Mocht je willen komen, dan krijg je natuurlijk een cadeautje vanuit de koffer veiling van me mee.

  • Like 3

Deel dit bericht

Link naar bericht
Deel via andere websites
30 minuten geleden zei TheGreatOne:

Verleidelijk..... verleidelijk... Waarom moet ik nou weer werken 😥

Deel dit bericht

Link naar bericht
Deel via andere websites

Wat een heerlijke dag zeg! Van de bucketlist af en volgens mij moet er ergens Jood bloed in zitten.  Een prachtige heksenketel waarbij ik prachtige mensen heb mogen ontmoeten en blij heb mogen maken.

250€ verdiend 🙂

77D09E2D-B0C9-4DE6-A27E-602FFE0452EB.jpg

IMG_2882.jpg

IMG_2879.jpg

IMG_2875.jpg

IMG_2873.jpg

  • Like 2

Deel dit bericht

Link naar bericht
Deel via andere websites

Gisteren bij toeval zag ik de Onetime-auto op het Koopmansplein staan.

Armijn is een echte handelaar. Laat dat maar aan hem over!

Zelfs om half 5 wist hij nog spullen aan de man te brengen. Ook dingen die ze volgens helemaal niet wilden. Haha!

Maar dat wel voor een hele schappelijke prijs 😎

.

  • Like 1

Deel dit bericht

Link naar bericht
Deel via andere websites

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden

×