Op zondag 15 november 2026 brengen we de Onetime-community opnieuw bij elkaar in Breukelen. Geen ingewikkeld verhaal, maar gewoon een goedgevulde middag en avond met muziek, spelletjes, lekker eten en drinken en vooral heel veel ruimte om elkaar te ontmoeten. Na onze vorige bijeenkomst in Breukelen wisten we eigenlijk al vrij snel: dit moeten we vaker doen.
Het leukste was namelijk niet één specifiek onderdeel van het programma. Het waren juist de mensen die de dag maakten. Forumleden die elkaar eindelijk eens in het echt ontmoetten, oude bekenden die weer bijpraatten en nieuwe gezichten die binnen een uur het gevoel hadden dat ze er al veel langer bij hoorden.
Dat is voor ons de echte Onetime-energie. En daarom gaan we op 15 november voor de volgende editie.
We hebben deze keer een lekker gevuld programma bedacht. We gaan onder andere muziek herkennen en nummers afstrepen tijdens een muzikale spelronde, we organiseren een muziekpubquiz en er mag uiteraard gelachen, gezongen en gedanst worden.
En misschien worden sommige deelnemers ineens een stuk fanatieker zodra ze denken dat ze een nummer na drie seconden herkennen. Dat hoort er allemaal bij.
Niek Vianen is er opnieuw bij om de muzikale omlijsting te verzorgen. Wie bij onze vorige avond aanwezig was, weet dat Niek uitstekend in staat is om een zaal in beweging te krijgen. Uiteraard zal ook zijn inmiddels bekende lied voor onze community weer voorbijkomen.
Lady Diamond (Jaimy) is er natuurlijk ook bij en samen met het Onetime-team zorgen we ervoor dat er gedurende de dag genoeg gebeurt. Misschien hebben we bovendien nog een paar verrassingen achter de hand.
Tegelijkertijd willen we het vooral niet te georganiseerd maken. Er moet genoeg tijd zijn om gewoon ergens aan te schuiven, iets te eten, een drankje te pakken en met andere Onetimers in gesprek te raken.
Eten en drinken wordt deze dag verzorgd en deelname kost helemaal niets.
We willen deze dag ook gebruiken om te luisteren. Onetime bestaat inmiddels al heel wat jaren en in die tijd is de wereld van casino's en online spelen behoorlijk veranderd. Daarom horen we graag hoe jullie daar tegenwoordig tegenaan kijken.
Waar speel je graag en waarom? Wat vind je tegenwoordig minder leuk? Wat mis je? Hoe kijk je naar de veranderingen in de Nederlandse online markt? En wat zouden aanbieders volgens jou beter kunnen doen?
Dat hoeft geen serieus interview aan een tafel te worden. Juist tijdens een drankje, aan tafel of tussen twee onderdelen door ontstaan vaak de interessantste gesprekken.
Bij onze vorige bijeenkomst hebben we gemerkt hoeveel waarde het heeft om mensen uit de community gewoon in het echt te spreken. Achter iedere forumnaam zit uiteindelijk een echt persoon met zijn of haar eigen ervaringen, verhalen en ideeën.
Iedere Onetimer mag zich voor 15 november aanmelden. Of je nu al jarenlang op het forum rondloopt, regelmatig meeleest of pas kort geleden bij onze community bent gekomen: je bent welkom.
Er is wel een maximum aan het aantal deelnemers, dus uiteindelijk geldt simpelweg: vol is vol.
Wil je erbij zijn en zelf eens meemaken wat we bedoelen als we het over de Onetime-energie hebben? Meld je dan aan en hopelijk zien we elkaar op zondag 15 november in Breukelen.
Een middag en avond met muziek, lekker eten, een drankje, quizzen, gekkigheid, goede gesprekken, oude bekenden en hopelijk weer een heleboel nieuwe gezichten.